O firmě - Historie společnosti    <<<

Historie společnosti

V uvedeném předmětu činnosti zahájil podnikání ing. Václav Vejvoda v roce 1990 jako fyzická osoba a v roce 1994 založil společnost s právní formou společnosti s ručením omezeným, jejímž je většinovým vlastníkem a jednatelem po celou dobu dosavadní existence.

Ing. Václav Vejvoda je absolventem Střední průmyslové školy stavební v Dušní ulici v Praze 1 a Stavební fakulty ČVUT obor konstrukčně dopravní, specializace ocelové konstrukce a mosty. Do roku 1990 pracoval jako konstruktér-statik. Autorizační zkoušky složil v roce 1995 v oboru pozemní stavby.

Sídlo firmy je od počátku existence v Praze 7, provozovny měla firma v letech 1990-97 v Praze 6, 1997-1999 v Praze 7 a od r. 1999 na Zbraslavi. Stavitelskou profesí je společnost spjata s historií Zbraslavi. Praděd majitele společnosti byl významným stavebním podnikatelem a majitelem hotelu ve Zbraslavi, od roku 1919 do roku 1936 byl zde i starostou. Přestěhováním provozovny společnosti do Zbraslavi se snad podaří navázat na rodinnou tradici stavitelství ve Zbraslavi.

Oblast podnikání je zejména Praha a okolí, přesto společnost realizovala i zakázky např. v Ústí nad Labem a Bratislavě.