Přeskočit na obsah

O nás

Již od svého založení v roce 1994 poskytujeme klientům komplexní služby v průběhu celého procesu investiční výstavby. Odborná praxe našich zaměstnanců spolu s profesionálním a týmovým přístupem jsou základními stavebními kameny naší společnosti. Zakládáme si na otevřeném a transparentním přístupu, který jde ruku v ruce s naší filozofii. 

Zakladatel společnosti a pokračovatel rodinné tradice. Po revoluci se pustil do podnikání a v roce 1994 společnost založil. Jako ředitel stavební kanceláře se i přímo podílel na realizaci významných projektů, jako jsou Divadlo Hybernia, nahrávací studio Bonton Bratislava, Senát PČR, Stadion Slavia, Open Gate Babice, Středočeské inovační centrum a administrativní budova Povodí Vltavy. V současné době stojí v čele VEJVODA GROUP a zodpovídá za developerské aktivity skupiny. 

Vede stavební kancelář od financí po rozvoj a budování obchodních vztahů. Zkušenosti nasbíral mimo jiné jako projektový manažer pro Mercedes-Benz či jako Construction manažer při realizaci projektu Multifunkční haly v Čerčanech. 

provozní ředitel

Působí jako koordinátor BOZP, projektový manažer a technický dozor. Aktuálně se podílí na projektech Výstaviště Praha a Mercedes-Benz, dříve spolupracoval na projektu nové skladové haly Würth. 

office manažerka

Od samého počátku působení ve společnosti má na starosti kompletní chod kanceláře.

konzultant

projektový manažer

senior technik

cenový manažer 

stavbyvedoucí 

projektový manažer

technický supervizor

projektový manažer 

projektový manažer

junior projekt manažer 

junior konzultantka 

odborná asistentka