Přeskočit na obsah

O nás

Již od svého založení v roce 1994 poskytujeme klientům komplexní služby v průběhu celého procesu investiční výstavby. Odborná praxe našich zaměstnanců spolu s profesionálním a týmovým přístupem jsou základními stavebními kameny naší společnosti. Zakládáme si na otevřeném a transparentním přístupu, který jde ruku v ruce s naší filozofii. 

Zakladatel společnosti a pokračovatel rodinné tradice. Po revoluci se pustil do podnikání a v roce 1994 společnost založil. Jako ředitel stavební kanceláře se i přímo podílel na realizaci významných projektů, jako jsou Divadlo Hybernia, nahrávací studio Bonton Bratislava, Senát PČR, Stadion Slavia, Open Gate Babice, Středočeské inovační centrum a administrativní budova Povodí Vltavy. V současné době stojí v čele VEJVODA GROUP a zodpovídá za developerské aktivity skupiny. 

Vede stavební kancelář od financí po rozvoj a budování obchodních vztahů. Zkušenosti nasbíral mimo jiné jako projektový manažer pro Mercedes-Benz či jako Construction manažer při realizaci projektu Multifunkční haly v Čerčanech. 

TECHNICKO-PROVOZNÍ MANAŽER

TECHNICKO-OBCHODNÍ MANAŽER

PORADCE PRO MANAGEMENT

PROJECT MANAGER

PROJECT MANAGER

PROJECT MANAGER 

PROJECT MANAGER

PROJECT MANAGER

SENIOR TECHNIK

JUNIOR PROJECT MANAGER 

CONSULTANT

TECHNICKÝ SUPERVIZOR